Arşivleme, her zaman ihtiyaç olan ofis sistemlerinden biridir. Uzun süre kullanılacak olan ofis arşiv sistemlerinde iddialı firmalardan biri olarak kalitemizi burada da öne çıkarıyoruz. Hem kaliteli hem de kullanışlı arşiv sistemleri ile her rafını verimli şekilde kullanabileceğiniz birbirinden farklı ölçüleri ile arşivlerinize kusursuz bir düzen getiriyoruz. Ofislerin kilit noktası olan ve son derece önemli olan arşivleme sistemleri, depolarınızda düzen ve aradığınızı bulmayı kolaylaştırır. Eğer odak noktanız arşiv sistemleri ise, hem kaliteli hem de profesyonel bir çözüme sahip olmak istiyorsanız, bu size uygun bir seçenek olacaktır. Birbirinden kaliteli ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

 

Farklı Ölçülerde Raf Sistemleri ile Aradığınız Düzen

Arşiv ve depolama alanları, ofislerin en önemli bölümlerinden biridir. Bu yüzden hem düzenli hem de dayanıklı olması oldukça önemlidir. Firmamızın sunduğu raf sistemleri farklı ölçü seçenekleri ile sizlere sunduğu seçeneklerden tercih yapabilirsiniz. 31 x 93 cm ölçülere sahip raf sistemimiz, daha dar arşivleme sizler için yeterli olacaksa en ideal seçenektir. Orta boy genişlikte olan seçenekler ise 43 x 93 cm ölçüleri ile ideal olarak tercih edilebilir. Ancak daha geniş ve genellikle kolileme yöntemiyle arşivleri kullanıyorsanız 59 x 93 cm ölçülerde olan dayanıklı arşivleme özellikleri olan raflarımızla aradığınız düzeni yüksek kalite ile elde edebilirsiniz.

 

Yüksek Dayanıklılığa Sahip Arşiv Sistemleri

Arşiv sistemlerinin dayanıklı olması son derece önemlidir. En olmadık zamanlarda devrilen ve her yere dağılan dosya ve evraklar oldukça tadınızı kaçıracaktır. Bu yüzden güvenilir ve son derece kaliteli özellikleri olan arşiv sistemleri, memnun kalacağınız ürünlerdir. Çelik raf sistemleri ile arşivleme kullanılacak olan raflar, son derece yüksek kaliteye ve dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede ne kadar ağırlıklı koyarsanız koyun, raflarınız buna dayanacaktır. Aynı zamanda sahip olduğu yüksek dayanıklılık sayesinde sürekli değişim yapılmasına ya da tadilata gerek olmayacaktır. Tüm kaliteli raf sistemlerimiz, kusursuz montaj ve modelleri ile sizlere son derece kaliteli ve düzenli bir depolama ve arşivleme sistemi sunar. Suya ve ağırlığa karşı yüksek dayanıklılığa sahip olan raf sistemlerimiz ile depolarınızda ve arşivlerinizde aradığınız düzen ve kalite bu kadar kolay!

 

Tekerlekli Yapısı ile İstediğiniz Düzen

Kaliteli ve dayanıklı çelik raf sistemlerimiz, düzenli ve yüksek verimlilik içeren seçenekleriyle sizlere her daim kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Bu doğrultuda kolay sürülebilir tekerlekleri ile istediğiniz yere kolayca taşımanızı ve ister yan yana dizerek ister sıra sıra dizerek kendi düzeninizi oluşturabilmenizi sağlıyor. Kolayca değiştirebileceğiniz ve rahatça taşıyabileceğiniz raf seçeneklerimiz ile kaliteli bir depolama ve arşiv sistemleri için alan elde edebilirsiniz. Koliden dosyaya, kağıttan farklı düzenlere kadar dilediğiniz her şekilde depolama ve arşiv için kullanabileceğiniz raf sistemlerimiz, uzun ömürlü olması ve oldukça uygun fiyata olmasıyla da sizlere avantaj sağlar.

 

Ofisleriniz için kullanışlı, pratik ve düzenli bir arşivleme görünümü için siz de www.orcelik.com web sayfamızı ziyaret ederek raf seçeneklerimize bakabilirsiniz. Farklı ölçülerde olabilen ve çelikten yapılan dayanıklı raf sistemlerimiz, aynı zamanda birçok farklı fiyat avantajları ve kolaylıkları ile sizlere kolaylık sunduğu gibi yüksek kaliteli bir hizmet de sunmaktadır. Web sayfamızdan iletişim numaralarımıza ulaşarak dilediğinizi sorabilir, hizmet alabilirsiniz.