Kurumsal kimlikli orçelik.com firmamız 1979 yılında İzmir bölgesinde hizmete sunulmuştur. İşletmemiz yılların deneyimlerine sahiptir. Bu nedenle maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Firmamızda kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti ise birinci sırada yer almaktadır. Bu nedenle mobilya üretim firmamız sektöründe lider bir konumda yer almaktadır. Firmamız çelik ve ofis mobilyaları konusunda sektörüne yön vermektedir. Bu nedenle işletmemizi sıradan mobilya ve ofis malzemeleri üretici firmalarıyla karıştırmayın.

Müşteri Memnuniyeti Sağlıyoruz

Firmamız profesyonel hizmetleri sayesinde daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bu nedenle sıradan mobilya ve ofis ürün üretici firmalarından çok daha farklıyız. Firmamız Türkiye ve yurtdışı üzerinden yoğun olarak tercih edilmektedir. Bu nedenle geniş bir müşteri trafiğine sahibiz.

Ege Bölgesi üzerinden yüksek istihdam sağlamaktayız. Bu nedenle firmamız geleceğin de en kaliteli ve güvenilir mobilya ve ofis malzemeleri üretim firmasıdır. Devasa bir alan üzerinden hizmetler sunmaktayız. Bu nedenle Ege Bölgesinin en devasa mobilya ve ofis malzemeleri üreten firmasıyız.

Hakkımızda

Hakkımızda kurumsal web sayfamız üzerinden de siz değerli müşterilerimize detaylı olarak bilgiler sunmaktayız. Firmamız İTOP Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Toplam olarak da 1500 metre karelik devasa bir alanda yer almaktayız. Toplamda 8 bin 500 metre karelik kapalı alana sahibiz. Toplamda 16 bin metre karelik devasa bir saha üzerinden çeşitli mobilya ve ofis malzemeleri üretimleri yapmaktayız.

Firmamızın Farklılıkları Nelerdir?

Firmamız sektörün en profesyonel mobilya ve ofis malzemesi üretici firmasıdır. Geni servis araç filolarımız sayesinde daima müşterilerimizden tam not almaktayız. Bu sayede işletmemiz güven vermektedir. Kurumsal web sitemiz üzerinden milyonlarca aktif müşterilerimize güncel referanslarımızı sunmaktayız. Çünkü firmamız kuruluş döneminden buyana 81 ilden takip edilmektedir.

Bugün ise çeşitli sosyal medya kanallar üzerinden de yoğun olarak takip edilmekteyiz. Bu nedenle işletmemizi sıradığı kılan etkenler arasında ise sosyal medya takipçisi de olmasıdır. Firmamız yurtdışına da üretmiş olduğu çeşitli mobilyaları ve ofis ekipmanlarını göndermektedir. Bu sayede yabancı firma ve tüketicilerin de modern mobilya ve ofis ekipmanları ihtiyaçlarını sadece 7 günde karşılamaktayız.

Firmamız Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

Firmamız kuruluş döneminden buyana mobilya ve çeşitli ofis malzemeleri üretimleri yapmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin en saygın firmaları arasında yer almaktayız. İşletmemiz geniş hizmet kataloglarına sahiptir. Mobilya Sanayi Ve Anonim Şirketleri olarak hizmetlerimizi profesyonel anlamda sunmaktayız. Firmamız sektörün en köklü ve saygın mobilya üretici firmasıdır. Bugün itibariyle bünyemizde ise binlerce aktif tam donanımlı kadrolarımız hizmet sunmaktadır. Bizler müşterilerimize kurumsal web sitemiz üzerinden de 7/24 online olarak müşteri destek hizmetleri sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimizin faaliyetlerimiz hakkında detaylı olarak bilgiler almasını sağlarız.

Firmamız Neden Tercih Edilmektedir?

Firmamız birçok nedenlere bağlı olarak tercih edilmektedir. İşletmemizin müşteri memnuniyeti sağlaması sektöründen yoğun olarak tercih edilmesini sağlamaktadır. Firmamız en kalitel mobilya ve ofis malzemeleri üretmektedir. Üstelik de en konforlu üretim aşamalarına sahiptir. İşletmemiz üretmiş olduğu tüm mobilya ve büro aksesuarlarını ise en uygun fiyat listelerinden satışa sunmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizin ekonomik anlamda avantajlı kalmasını sağlamaktayız. Fabrikamızı daha yakından incelemek açısından kurumsal web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.