Sağlam ve dayanıklı ofis mobilyası, kullanıcıya güven ofise zarafet kazandırmaktadır. Üretim bandımızda bulunan yüksek kalite ofis mobilyalarımızı beğeniye sunmaktayız. Değerli kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılayabilecek özelliklerde üretimlerimize devam etmekteyiz. Bulunduğu alanda dekoratif çözüm olarak bulunan ofis mobilyaları, ergonomik yapısıyla kullanıcıya güven vermektedir.

Sağlam Ve Dayanıklı Ofis Mobilyaları Nelerdir?

Ofis mobilyası kapsamında pek çok tür ürün bulunmaktadır. Üretici firma olarak biz kullanıcı deneyimi ve verdiği güvenle yolumuza devam etmekteyiz. Ürünlerimizde ilk koşul sağlam ve dayanıklı çok işlevli ofis mobilyası üretebilmektir. Ürünlerimiz arasında doğa dostu, darbelere dayanıklı, geniş kapsamlı dolaplar, masalar ve sandalyeler bulunmaktadır. Ayrıca çalışma masaları, ofis koltuğu, arşiv dolapları, kitaplıklar, keson ve etajerler de ofis mobilyaları arasında bulunmaktadır. Temel mobilya grupları arasında işletme statüsü ve kullanıcı ihtiyacına göre yönetici koltuğundan, sağlam ve dayanıklı ofis mobilyası seçilebilmektedir. Seçilen ürünler adına sipariş oluşturularak firma güvencesiyle adrese teslim alınabilmektedir. Orçelik olarak üretim bandımızda bulunan çok işlevli ofis sistemlerimizle yerden tasarruf sağlamayı amaçlamaktayız. Ofis düzeninin sağlanması, şık dekorasyon ürünleri olarak özel tasarım dolaplar sunmaktayız. Her ne kadar dijital sistemler gelişmeye ve kullanım alanları genişlemeye başlasa da geleneksel düzen devam etmektedir. Arşiv dolapları, kitaplıklar ve çok amaçlı düzenleyicilere daima ihtiyaç bulunmaktadır.

Arşiv Dolapları Nerede Kullanılır?

Arşiv dolapları, geniş kapsamlı mobilya sistemleridir. Genel olarak raf sistemi olarak üretilmektedir. Kullanıcı ihtiyacına göre kapaklı hatta kilitli bölümleri de bulunabilmektedir. Depolama amaçlı olarak kullanılan arşiv dolapları kullanıcı gereksinimine göre şekillenebilmektedir. Metal ağırlıklı olarak üretilerek uzun ömürlü düzen ve evrak güvencesi sağlanabilmektedir. Üretim sistemlerimizde son teknolojiler kullanarak üst kalite üretimler yapmaktayız. Ofis mobilyaları bulunduğu alana uygun ölçülerde seçilerek yer tasarrufu sağlamaktadır. En küçük alandan en geniş alana kadar her yere uygun ofis/arşiv dolabı seçilebilmektedir. Arşiv dolabının kullanım alanları şu şekildedir;

Üniversiteler,

Devlet arşiv daireleri,

Kütüphaneler,

Özel/kurumsal şirketler,

Müzeler,

Hastaneler,

Arşiv meraklılarının evlerinde, güvenle kullanılabilmektedir.

Şıklık ve zarafet unsuru olarak kullanılan dolaplar elektrostatik boyalı olarak sunulmaktadır. Her zevke uygun raflı, çekmeceli, kilit sistemli ve farklı ayrıcalıklı dolap çözümlerimiz bulunmaktadır. Bulunduğu ortama dekoratif şıklık kazandıran dolaplarımız kullanıcıya güven vermektedir. En kolay çözüm ürünü olarak ofis mobilyalarımızı sağlam, uzun ömürlü ve geri dönüşüm özellikleriyle kullanıma sunmaktayız.

Ofis Mobilyalarında Orçelik Farkı

Ofis mobilya grubunda bulunan çözüm sistemleri, raflı dolaplar olarak bilinmektedir. Ancak üretici firma olarak her geçen gün gelişen teknolojilerle yenilikler üretmekteyiz. Kompakt arşiv sistemlerimiz ve özel tasarım kartoteks dolaplarımız farkımızı yansıtmaktadır. Sağlam ve dayanıklı ofis mobilyası ihtiyacı olanlar güvenle internet üzerinden sipariş oluşturarak sahip olabilmektedir. Bu sayede uygun fiyata yüksek kalite dolap sistemlerine sahip olunabilmektedir. Profesyonel tasarımcılar tarafından geliştirilen dolaplarımız sağlam metalden üretilmektedir. Kartoteks dolap sistemleri tarafımızdan kapalı, derin çekmeceli olarak kullanıma sunulmaktadır. İhtiyaca göre tercih yapılarak firma güvencesiyle garantili olarak sahip olunabilmektedir. Orçelik uzun yılların sektör deneyimi ve üretim kalitesiyle yoluna devam etmektedir. Ofis mobilyalarında kalite ve güven adresi olarak üst kalite ürünleri düşük fiyata sunmaktayız. Kullanıcıları ise uzun yıllar ofis düzeni sağlama ve tasarım ayrıcalığının konforunu yaşayabilmektedir.