Orçelik, Kerim Gün Tokatlıoğlu tarafından kurularak Metal/Ahşap mobilya üreticisi olarak sektörde bulunmaktadır. 1979 yılından bu yana Ege bölgesinde ürün ve üretim kalitesiyle farkını kanıtlamaktadır. Teknoloji ve İnovasyon konusunda sektörün öncüsü olarak yoluna devam etmektedir. Geleneksel teknolojilerini güncele entegre ederek, kullanıcıya yüksek kalite üretimler sunmaktadır. Uzun yıllardan bu güne yüksek kalite üretimler ve teknoloji sistemlerimizle müşteri memnuniyeti kazanmaktayız.

Teknoloji Ve İnovasyon Nedir? 

Teknoloji ve inovasyon, tüketiciye geliştirilmiş ürün sunumu olarak ifade edilebilmektedir. Biz Orçelik Ofis Mobilyaları Makine San. Ve Tic. A.Ş hedef kitlesinden aldığımız güvenle üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Teknoloji ürünleri ve insan kaynaklarını en iyi düzeyde kullanabilmeyi farkımızın kanıtı olarak ifade etmekteyiz. Arttırılmış performans ve ürün kalitesiyle üretici ve tedarikçi olarak ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Üretim kalitemiz her geçen gün yükselterek, iş güvenliği konusunda da ödünsüz çalışmaktayız. İnsan faktörünün her şeyden önemli olduğu inancıyla doğru ekip, güvenli üretim anlayışında ilerlemekteyiz. Küçük kiralık bir dükkânda, 1979 yılında başladığımız ticari yolculuğumuza gururla devam etmekteyiz. Geldiğimiz noktada, İTOB Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 metrekare ölçeğinde bir fabrikada üretimlerimize devam ediyoruz. 1500 metrekare ölçekli Showroomumuz da tüm ürünlerimiz fiziki olarak görülebilmektedir. Ayrıca geleneksel yöntemlerimizin e-ticaret sistemine Entegrasyonunu sağlamış bulunmaktayız. Bu kanaldan da yüksek kalite ürünlerimizi Orçelik güvencesiyle kullanıma sunmaktayız.

Orçelik Değerleri

Orçelik gelecek Vizyonumuzun, çalışan mutluluğundan kazanılacağına inanmaktayız. İmalat ve satışımızda bulunan tüm ürünler uzun ömürlü ve doğa dostu olarak sunulmaktadır. Hizmet kalitemizde öne çıkan;

İş ve işçi güvenliğinden ödün vermemek,

Çalışanlarımızın ailevi ve bireysel mutluluğuna katkı sunarak verimliliği artırmak,

Ürün ve üretim kalitesinin standartlara uygunluğu,

Huzurlu ve güvenli çalışma ortamı,

Hedef kitleye doğru mesaj ve ürün tedariki,

İnsan faktörünün, doğru yerde ve güvenle istihdamının sağlanması,

Değişim ve gelişim dinamiklerimizi ilerlemeye açık bulundurmak,

Kalite standartlarında ödünsüz çalışma politikası değerlerimiz bulunmaktadır. Her konuda olduğu gibi üretim kalitemiz ve ürünlerimiz marka güvencemizdir. Zaman sınırsız olarak iletişim kurularak ürün tedariki yapılabilmektedir.

Misyonumuz

Uzun yıllar sektörde faaliyet göstererek maddi manevi varlıklarımızı geliştirerek çalışmaktayız. 1979 yılında başlayan ticari yolculuğumuz üretim kalitemiz ve sektörün en iyisi olan fabrikamızda devam etmekteyiz. İlk ticari başarımız saydığımız DMO ihalemizi, 1995 yılında kazanmış bulunmaktayız.

Yurtdışı faaliyetlerimizde ilk ihracatımıza, 1996 yılında Belçika’ ya 1000 dosya dolabı göndererek başlamış bulunmaktayız. 2000’li yıllarda askerlik şubelerine compakt sistemler kurarak, ürün kalitemizle talebin artışını sağladık. DMO kataloğunda yer alış tarihimiz 2006 yılı olarak kayıtlarımıza geçmiş bulunmaktadır. Ahşap imalatımız 2007 yılında başladı. 2008 yılında ise ahşap marka olarak yolumuza devam ettik.

Vizyonumuz

Orçelik olarak geleceğe güvenle ilerlemenin gururunu yaşamaktayız. Üretimlerimiz ve ürün kalitemizle dünya markası olmanın huzuru içinde bulunmaktayız. Sosyo ekonomik koşullar ve insan kalitesinin gelecekte belirleyici unsur olacağı inancımızla ilerlemekteyiz. Gelecek vizyonumuz, bireysel ve ekonomik olarak çalışanlarımızı mutluluğuna özen göstermekteyiz. Teknolojiyi en iyi şekilde geleneksele uyumlayıp fiziki ve Online ticaret sistemlerinde varlık göstermekteyiz. Öz varlıklarımızı evrensel alanda geliştirerek dünya markası olarak ticari sınırları kaldırabilmeyi hedeflemekteyiz. Hedef kitleye erişim yolunun ise doğru teknoljiyi insan kaynaklarıyla geliştirebilmek olduğuna inanmaktayız.