Hakkımızda

Hakkımızda

ORÇELİK; 1979 yılında İzmir’de kurulmuştur. Çelik ve ofis mobilyası sektöründe Ege Bölgesi’nde en fazla istihdam ve üretim gerçekleştiren Orçelik, İTOB Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 1.000 m2’lik showroomu ve 16.000 m2’lik mobilya fabrikasında üretimlerine devam etmektedir.

Orçelik, son teknolojiye sahip tesislerde ürettiği kusursuz ürünlerle arşiv ve depolama sistemleri alanında üretimlerine başarıyla devam etmektedir. Dünyada 36 ülkeye ihracat gerçekleştiren Orçelik, yurt içinde de 21 satış noktasında müşteri ile buluşturmaktadır.

Değerlerimiz

Orçelik, eğitimli personeli, ilgili yasa ve yönetmenlik gereklilikleri çerçevesinde, iş güvenliği kurallarının üst düzeyde uygulandığı bir kurum olmuştur.

Tüm çalışanlarımızın emniyetli bir iş ortamına sahip olması ve sürekli iyileştirmelerle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştirmek için kaliteyi üretir.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Hedeflerimize ulaşmada bizleri başarıya taşıyan en büyük güç çalışanlarımızdır. Biz; mavi yakalıları meslek liseleri ve yüksek okul mezunu, beyaz yakalıları dört yıllık lisans ve üzeri düzeyde eğitimli toplam 80 kişilik genişlemeye devam eden bir aileyiz.