Atölyeler için takım tezgâhı, ağırlıklı olarak metal malzemelerin düzeni ve muhafaza edilmesini sağlayan düzenektir. Çeşitli şekillerde sağlam malzemelerden üretilmektedir. Orçelik olarak üretimimizde bulunan takım tezgâhları, yüksek kalite malzemeden üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Takım tezgâhları, mekanik ürünler olabileceği gibi bilgisayar destekli de olabilmektedir. Takım tezgâhı seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında ürün ve üretici firma güvenliği bulunmaktadır. Ön araştırma yapılarak güvenliği kanıtlanan Orçelik metal ürünleri güvenle tercih edilebilmektedir. Firmamız üretiminde bulunan tüm tezgâhlar çok amaçlı yüksek işlevli ürünlerdir.

Atölyeler İçin Takım Tezgâhı Ne Demektir?

Metal veya farklı katı aletlerin güvenliği ve düzenini sağlayabilen teknoloji sistemine takım tezgâhı denmektir. Üretici ve tedarikçi firma olarak devam ettiğimiz süreçte, çok amaçlı kalite üretmekteyiz. Atölyeler için takım tezgâhı ihtiyacı olanlar internet üzerinden seçim yapabilmektedir. Seçilen ürünler sipariş oluşturularak güvenli ödeme yöntemiyle satın alınabilmektedir. Siparişler en kısa sürede profesyonel ekibimiz tarafından güvenle adrese teslim edilmektedir. Raflı, dolaplı, çekmeceli takım tezgâhları sağlam metalden üretilmektedir. Üretim bandımızda bulunan tüm ürünlerde yüksek kalite uygun fiyat ilkesiyle çalışmaktayız. Atölyeler için ürettiğimiz takım tezgâhlarımız, en küçükten en büyüğe takımların güvenliğini sağlamaktadır. Kullanım alanında düzen ve tertip unsuru olarak bulunacak olan takım tezgâhları çalışan için de iş ve işçi güvenliği sağlamaktadır.

Atölyelerde Takım Tezgâhı Avantajları

Takım tezgâhı, hem düzenli çalışma olanağı sunmakta hem de takımların düzenini sağlamaktadır. Orçelik Metal olarak özel tasarım ürünlerimizi güvenle kullanıma sunmaktayız. Florasan ve prizli olarak üretim ayrıcalığıyla zaman sınırsız verimlilik sağlamaktadır. Çalışma sırasında aydınlık ortam ve aradığı aleti kolaylıkla bulabilmek kesintisiz çalışabilmeyi sağlamaktadır. Atölyeler için takım tezgâhı, düzen unsuru olarak kullanılmaktadır. Firmamız tarafından üretilen, dolaplı, raflı, çekmeceli takım tezgâhları büyük avantajlar kazandırmaktadır.

Çalışma sırasında gereksinim duyulan tüm aletlerin el altında bulunabilmesi,

Elektrik enerjisini verimli kullanabilmek,

Florasanlı aydınlanma olanağı,

Tekli, üçlü, dolap ve raf sistemli seçim yapılabilmesi,

Panoya amacına uygun tüm araçların yerleştirilebilmesi gibi pek çok avantaj sayılabilmektedir.

Takım Tezgâhı Kullanım Alanları Nelerdir?

Takım tezgahları, geniş kullanım alanına sahip ürünlerdir. Biz, Orçelik Metal, üretim ve tedarikçi olarak kullanıma sunduğumuz tüm takım tezgâhlarımız özel tasarım ürünleridir. Çok amaçlı olarak üretilerek kullanıcıya uzun yıllar hizmet vermektedir. Ürünlerimiz, sağlam ve darbelere dayanıklı metalden üretilmektedir. İhtiyaca göre raflı, çekmeceli, tek kapılı, çift kapılı olarak tercih edilebilmektedir. Atölyeler için takım tezgâhı seçimi kolaylıkla yapılabilmektedir. İhtiyaç sahipleri bulunduğu yerden iletişim kurarak sipariş oluşturabilmektedir. Sipariş ürünleri en kısa zamanda tarafımızdan adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır. Kullanım alanları;

İmalat atölyeleri,

Otomotiv sektörü,

Havacılık sektörü, uçak ve uzay araçları montaj ve üretim alanları,

Makine üretim atölyeleri,

Garajlarda kullanılan takım muhafazası için,

Her türlü bakım onarım yapılan atölyeler,

Parça üreticileri için çalışma ve takım güvenliği ve kolaylığı sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ürünler doğa dostu, geri dönüşüm özellikli olarak sunulmaktadır.

Atölyeler için takım tezgâhı ihtiyacı bulunanlar sitemize 7/24 internet erişimi sağlayabilir, özel tasarım takım tezgâhı siparişi verebilmektedir. Orçelik güvencesiyle garantili olarak sahip olabileceği yüksek işlevli takım tezgâhı avantajına sahip olabilmektedir.